Fit & Dance Klub jest wyposażony w ponad 50 stanowisk do ćwiczeń. W zależności od planu treningowego i upodobań ćwiczeniowych naszych klientów można korzystać z 3 stref.

Wolne ciężary dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe ćwiczenia i duże ciężary.

Posiadamy zestawy obciążeń, przeznaczone do wszechstronnego treningu poszczególnych partii mięśniowych. Szeroka gama sprzętu zadowoli każdego, zarówno mężczyzn jak i kobiety.

Strefa maszyn to niezawodny oraz łatwy w obsłudze zestaw profesjonalnych urządzeń do treningu siłowego firmy Matrix. Ćwiczenia te obejmują wszystkie partie mięśniowe. Pomogą wzmocnić i wysmuklić ciało. Zmniejszają ryzyko kontuzji stawów i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki treningowej.

Specjalistyczne urządzenia firmy Matrix w Strefie cardio pozwolą na wykonanie idealnego treningu wytrzymałościowego. Podnoszą wydolność tlenową, spalają tkankę tłuszczową i poprawiają pracę układu sercowo-naczyniowego. Trening cardio może być stosowany przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności. Idealny dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy i ukształtować sylwetkę.

Nad bezpieczeństwem oraz poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwa instruktor, który chętnie pomoże w osiągnięciu zamierzonego celu, dobierając odpowiedni plan treningowy.

W ofercie mamy również zajęcia grupowe prowadzą je profesjonalne instruktorki, które urozmaicają trening, różnicują jego intensywność i budują motywującą atmosferę.

Spinning®, czyli jazdy na rowerach stacjonarnych przy muzyce.

ZUMBA to inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku

Salsation to trening funkcjonalny, zgrabnie ukryty w choreografiach

Fat burning jest niezwykle efektywnym treningiem pozwalającym spalić tkankę tłuszczową.

BPU to kształtowanie trzech newralgicznych, kobiecych obszarów: brzucha, ud oraz pośladków

W nasze siłowni znajduje się też miejsce dla klientów chcących chwilę odpocząć, zrelaksować się po wysiłku.

Godziny Otwarcia:

pon-pt 900 - 2200, sob 1000 - 2000, niedz 1000 - 1800

884-621-481