Galeria Miechowska
Galeria Miechowska
Paleo www.delikatesypaleo.pl

godziny otwarcia:
pon-sob 700-2000, niedz 900-1700

Delikatesy Paleo to polska sieć sklepów oferująca produkty najwyższej jakości po rozsądnych cenach.

Początki działalności sięgają 1983 roku, kiedy w centrum Krakowa uruchomiono zakład cukierniczy produkujący wafle. W kolejnych latach fabryka poszerzyła swoją działalność o produkcję pierników, ciast biszkoptowych a w kolejnym etapie o wyroby piekarnicze, w które zaopatrywane były województwa małopolskie i świętokrzyskie. Z biegiem czasu handel zdominował produkcję, czego następstwem było powstanie pierwszego sklepu w jednej z podkrakowskich gmin.

Delikatesy Paleo w 2008 roku po pozytywnej trzyetapowej weryfikacji przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych uzyskały prestiżowy tytuł Solidna Firma 2007.

Działalność Paleo docenił również "Puls Biznesu" umieszczając firmę Paleo w elitarnym klubie Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm.

Styczeń 2009 r. zaskoczył nominacją do finału konkursu pt.: "Market Roku" organizowanego przez Wiadomości Handlowe w kategorii "Duży sklep".

W kwietniu 2009 roku Polska Sieć Handlowa "Paleo" została nominowana do otrzymania Godła Promocyjnego "Teraz Polska".

Wraz z biegiem lat rośnie liczba zadowolonych Klientów. Najlepsza jakość i miła obsługa sprawia, że zakupy w Paleo są zawsze udane.

Copyright © 2013-2016 Galeria Miechowska