Przyjazne podejście do Klienta, troska o jego dobro, oferta idealnie dopasowana do konsumenta – to podstawowe wartości, które kierowały nami przy zakładaniu sieci sklepów RTV/AGD/Multimedia MyCenter. W jej ramach zrzeszonych jest ponad 240 sklepów, w tym także tych działających w systemie franczyzowym.
Nasze działania skoncentrowane są przede wszystkim na społecznościach lokalnych, przez co sklepy z charakterystycznym logiem z sercem można znaleźć na terenie całej Polski przede wszystkim w małych i średnich miejscowościach.
Nie zapominamy również o sprzedaży internetowej, która – skupiona na stronie www.mycenter.pl – także stanowi znaczny obszar działalności spółki.
Współpracujemy z najbardziej uznanymi producentami RTV/AGD/Multimedia, dzięki czemu w naszej ofercie można znaleźć sprzęty takich marek jak Bosch, Beko, Amica, Whirlpool, Samsung, Electrolux, Huawei, LG, Solgaz, Xiaomi i wiele, wiele innych.
Nasz sklep oferuje liczne akcje promocyjne, o czym możecie się Państwo przekonać odwiedzając sekcję promocji, zapisując się do naszego newslettera oraz śledząc nasz profil na Facebooku. Ponadto dla wygody Klientów oferujemy możliwość odbioru zamówionego w sklepie internetowym towaru w jednym z naszych salonów, bądź darmową dostawę do domu (szczegóły w regulaminie).

Godziny Otwarcia:

pon-pt 900-1500, sob 900-1600, niedz. nieczynne

603-771-928